Производи
компанијата
Најдобри цени за нивоа

$ 24.00 долари

1-999 компјутери

$ 23.50 долари

1000-4,999 компјутери

$ 23.00 долари

> 5,000 компјутери

Уживајте во мрежниот живот на 4G во секое време и насекаде

4G безжичен рутер MF925 конекции до 150 Mbps

Етернет-врските веќе не се тесни грла. 4G безжичниот рутер MF925 обезбедува максимална брзина на LTE CAT4 150 Mbps преку својот Gigabit Ethernet порта.

Брз 150Mbps Mifis 4G рутер со голема брзина

Поддршка за сите WIFI уреди и пошироко покривање на Wi-Fi

Поддржете ги сите WiFi уреди, мобилен телефон таблет компјутер, итн, за поддршка на повеќе уреди во исто време. Унапредениот Wi-Fi® 4G Router MF925 проширува безжично покривање и ги елиминира мртвите агли.

2000mAh, батерија со голем капацитет

Вградената 2000mAh батерија, ниска потрошувачка на енергија и треска мала, супер долго чекање, интелигентни
Висока брзина 150Mbps Mifis 4G рутер СИМ картичка Hotspot

Вградени 2000mAh батерии

Одржливи работни 5-8 часа

MIFI MF925

Елегантен и стилски, џебен WIFI, едноставен стил на дизајн, Дебелина од само 14mm, лесен за носење.
Брз 150Mbps Mifis 4G рутер со 2100mAh батерија
4G MIFI рутер

100-150
Брзина на Mbps

Брзина на преземање: 100 Mbps
Брзина на испраќање: 50 Mbps

Паметен дисплеј

LED дисплеј, да биде јасен на прв поглед, лесен за ракување.
4G безжичен рутер

Мали и Исклучителни

4G насочувачи со Ethernet порти
Само тежина 50g
спецификација
MIFI 925 (трага: Безжичен напредок)
 • мрежа4G
 • ПроцесоротQualcomm MDM9215
 • ФЛЕШNAND + LPDDR2-S4B, 4Gb + 2Gb
 • RFWTR1605L
 • WIFIAR6003G
 • PMICPMIC
 • ФРЕКВЕНЦИЈАFDD-LTE: B1 // B3 / B5; TDD-LTE: B40; WCDMA: B1; ЕДВО: BC0 (опционално)
 • БатеријаLi-ion 2000mAhi
 • димензија98 * 63 * 14 мм

Претпријатие чест

сертификат ISO

сертификат ISO

Тип на сертификација: ISO 9001: 2008

RoHS сертификат

RoHS сертификат

Сертификација Тип: ознака RoHS

CE сертификат

CE сертификат

Сертификација CE ознака

FCC сертификат

FCC сертификат

Сертификација FCC Марк

АНАТЕЛ сертификат

АНАТЕЛ сертификат

Сертификација АНАТЕЛ марка

MSDS сертификат UN38.3

MSDS сертификат UN38.3

Сертификација UN38.3 ознака

Често поставувани прашања
 • Q1: Зошто да не одберете нас?

  : Имаме повеќе од една деценија искуства во електрониката и имаме нашиот дизајнер и КК тим, така што можеме да ја исполниме вашата најголема побарувачка во стилови и квалитет.

 • Q2: Може ли да нарачам примерок за тестирање пред да нарачате количество?

  : Да секако. Нашата компанија прифати примерок цел пред големи нарачки. Како нормално. Имаме неколку примероци во залиха на секој модел. па ние ќе ја испратиме нарачката за примероци во рамките на 5 работните денови.

 • Q3: Дали ќе ви дадете бесплатен примерок пред нарачката?

  : Општо земено, за нов клиент прво треба да ја платите за примерокот. За да ја покажеме нашата искреност, цената ќе се одземе во вашиот вистински поредок.

 • Q4: Дали е достапна ODM / OEM услугата?

  : Да, ние нудиме ODM / OEM според условите на клиентот, како што се логото на уредот, стартниот екран, корисничкиот пакет, апликациите да се инсталираат итн.

 • Q5: Колку долго е вашиот гарантен рок?

  : Ние нудиме 1 година гаранција за телефони. Ако предметите се неисправни за не вештачки причини во рок од една година (од датумот на пристигнување), корисниците можат да ги испратат бесплатно за поправка.

Самит Вашето пребарување
Ве молиме напишете ги вашите барања подолу, ние ќе ве контактираме што е можно поскоро.
Ова поле е задолжително.
Вашата порака е доставена успешно, ние ќе ве контактираме што е можно поскоро
Другите трговци на големо неодамна купуваат
СЛЕДЕТЕ САД

Neway, е вистинската личност со бела етикета. Ние сме професионални производител во ОЕМ и ОДМ за мобилен телефон. И ние имаме нашиот дизајнер и КК тим, така, можеме да ја исполниме вашата најголема побарувачка во стилови и квалитет.

Smartphone
Најдобри експерти
Во друг свет со мојот паметен телефон
Ослободениот квалитет
Што е паметен телефон
одлична услуга
Кликнете овде за да се претплатите

Copyright © 2020 Neway Порака копродукции, ООД. Сите права се задржани.