Производи
компанијата

Снимање со висок квалитет

Со хуманизиран дизајн, M5 носи два микрофони кои се 360 степени прилагодливи за да овозможат различни потреби во снимањето.
Двојната песна L & R овозможува прецизно снимање на бесшумниот звук.

Микрофон за откажување од бучава

Со хуманизиран дизајн, M5 носи два микрофони кои се 360 степени прилагодливи за да овозможат различни потреби во снимањето.
Двојната песна L & R овозможува прецизно снимање на бесшумниот звук.

Долготрајно снимање

Со голема батерија 1800mAh, M5 може да постигне 120 час супер долго снимање.
Во споредба со обичните пенкала за снимање кои имаат само батерија од 65 ~ 300 mAh, M5 се издвојува.

Глобален прв ласерски контролен дизајн

Со притискање на копчињата, можете да ја користите ласерската контрола за да ја постигнете страницата на PPT, веб-страници, PDF, итн. Оваа погодна контрола ќе ви даде извонредно искуство.

Бои дисплеи

M5 има високо-сјајни блескаво екран и текстот е јасно.
Тој е поефикасен и може подобро да го заштити видот.

Екстензибилна меморија

M5 е дизајниран за да ја вметне мемориската картичка,
таа поддржува max 32 GB екстензибилна меморија и може апсолутно да ги задоволи вашите потреби.

Снимање со телефонски повик

Со помош на уред за телефонска конекција, M5 може да се поврзе со вашиот телефон и да го снима разговорот.

Повеќе детали

спецификација
Екран
128 * 128, 1.4 "TFT екран во боја
Ласерска светлина
Φ6 mm, опсег на 10 метри, PPT и контрола на веб-страница
Микрофон
Двоен микрофон, 1536 kbps
Звучникот
Голем дизајн на рог
Меморија
4G ~ 32G опционално, подржува проширлива меморија
Батерија
3.7V / 1800mAh
Излез за слушалки
10 mW + 10 mW (32 mm)
Одговор на фреквенција
20 Hz ~ 20 kHz, SNR> 80dB
USB
Микро USB 2.0 голема брзина
големина
137 * 35 * 23 мм
Тежина
77g
Боја
Црвена, Црна, Сребрена, Повеќе
функција
FM, будилник, TXT eBook, MP3, часовник, календар, телефонски рекорд
Персонализација
Пишување на било кој збор што го сакате

Квалитетот на прво, Цената на рационално, Сервис врховен

Испраќање на Анкетната

Претпријатие чест

сертификат ISO

сертификат ISO

Тип на сертификација: ISO 9001: 2008

RoHS сертификат

RoHS сертификат

Сертификација Тип: ознака RoHS

CE сертификат

CE сертификат

Сертификација CE ознака

FCC сертификат

FCC сертификат

Сертификација FCC Марк

АНАТЕЛ сертификат

АНАТЕЛ сертификат

Сертификација АНАТЕЛ марка

MSDS сертификат UN38.3

MSDS сертификат UN38.3

Сертификација UN38.3 ознака

Извозни пазари
Азија, Австралијазија, Централна / Јужна Америка, Источна Европа, Среден исток / Африка, Северна Америка, Западна Европа.
Детали за плаќањата
• Услови за плаќање: Телеграфски трансфер однапред (Авансен ТТ, Т / Т).
• Минимален редослед: парчиња 3000.
Забелешка: OEM нарачките со парчиња MOQ≤ 3000 парчиња се прифатливи во специфични услови, но без никакви услуги и софтвер за прилагодување на хардвер.
Услуги за испорака
• Испорака порта: FCA HK
• Водечко време: 20 ~ 30 работни дена
Единствени услуги
• Печатење со лого на мобилни кутии, кутии и додатоци и прилагодување на софтвер, започнете видео и јазик
• Резервни делови за 2% (освен PCBA, TP, LCD и камера)
• 12 месеци гаранција

Поднесете ја вашата истрага

Ве молиме напишете ги вашите барања подолу, ние ќе ве контактираме што е можно поскоро.
Ова поле е задолжително.
Вашата порака е доставена успешно, ние ќе ве контактираме веднаш штом ќе биде можно
Другите трговци на големо неодамна купуваат
СЛЕДЕТЕ САД

Neway, е вистинската личност со бела етикета. Ние сме професионални производител во ОЕМ и ОДМ за мобилен телефон. И ние имаме нашиот дизајнер и КК тим, така, можеме да ја исполниме вашата најголема побарувачка во стилови и квалитет.

Smartphone
Најдобри експерти
Во друг свет со мојот паметен телефон
Ослободениот квалитет
Што е паметен телефон
одлична услуга
Кликнете овде за да се претплатите

Copyright © 2020 Neway Порака копродукции, ООД. Сите права се задржани.