Производи
компанијата

● 3D допир ● 6.19 инчен ● Андроид 8.1 ● 64GB ROM

Ние забележавме дека 3D Touch е единствената вистинска иновација, додавајќи дополнителен слој на функционалност што не е пронајден на iPhone 6. На чисто ниво на хардвер, тоа не беше драматичен чекор.
3D Touch е еволуција на Force Touch на Apple Watch и новите MacBook trackpads. Сега L6212 + екранот има слој на кола што може да го детектира притисокот што го применува вашиот прст.

спецификација
мрежа
4G
Процесорот
MT6762, Окта Core, 2 GHz, A53 процесор
OS
Андроид 8.1
Бенд
GSM 850 / 900 / 1800 / 1900MHz
WCDMA 850 / 1900 / 2100MHz
FDD-LTE 1/3/7/20 Or FDD 2/4/5/7/17
Екран
6.19 инчен 18: 9 (1500 * 720)
Меморија
RAM 4GB + ROM 64GB
Камера
Предна камера 8.0 MP, задна камера 13.0 MP AF + 200WFF + LED
Батерија
4000mAh
функција
G-сензор, сензор за светло, сензор за близина, 3D TOUCH
Боја
Сина, бела, црна, злато, црвена
додатоци
кутија
1 компјутер
полнач
1 компјутер
Слушалка
1 компјутер
USB
1 компјутер
Батерија
1 компјутер
L6212 +, 3D допир може да ве придвижи.
Испраќање на Анкетната

Претпријатие чест

сертификат ISO

сертификат ISO

Тип на сертификација: ISO 9001: 2008

RoHS сертификат

RoHS сертификат

Сертификација Тип: ознака RoHS

CE сертификат

CE сертификат

Сертификација CE ознака

FCC сертификат

FCC сертификат

Сертификација FCC Марк

АНАТЕЛ сертификат

АНАТЕЛ сертификат

Сертификација АНАТЕЛ марка

MSDS сертификат UN38.3

MSDS сертификат UN38.3

Сертификација UN38.3 ознака

Извозни пазари
Азија, Австралијазија, Централна / Јужна Америка, Источна Европа, Среден исток / Африка, Северна Америка, Западна Европа.
Детали за плаќањата
• Услови за плаќање: Телеграфски трансфер однапред (Авансен ТТ, Т / Т).
• Минимален редослед: парчиња 3000.
Забелешка: OEM нарачките со парчиња MOQ≤ 3000 парчиња се прифатливи во специфични услови, но без никакви услуги и софтвер за прилагодување на хардвер.
Услуги за испорака
• Испорака порта: FCA HK
• Водечко време: 20 ~ 30 работни дена
Единствени услуги
• Печатење со лого на мобилни кутии, кутии и додатоци и прилагодување на софтвер, започнете видео и јазик
• Резервни делови за 2% (освен PCBA, TP, LCD и камера)
• 12 месеци гаранција

Поднесете ја вашата истрага

Ве молиме напишете ги вашите барања подолу, ние ќе ве контактираме што е можно поскоро.
Ова поле е задолжително.
Вашата порака е доставена успешно, ние ќе ве контактираме веднаш штом ќе биде можно
Другите трговци на големо неодамна купуваат
СЛЕДЕТЕ САД

Neway, е вистинската личност со бела етикета. Ние сме професионални производител во ОЕМ и ОДМ за мобилен телефон. И ние имаме нашиот дизајнер и КК тим, така, можеме да ја исполниме вашата најголема побарувачка во стилови и квалитет.

Smartphone
Најдобри експерти
Во друг свет со мојот паметен телефон
Ослободениот квалитет
Што е паметен телефон
одлична услуга
Кликнете овде за да се претплатите

Copyright © 2020 Neway Порака копродукции, ООД. Сите права се задржани.