производи
компанијата

● 3G ● Андроид 6.0 ● 5.7 инчен 18: 9 ●

Њуај секогаш имал идеја и со нетрпение очекува да биде во можност да изгради таков мобилен телефон: има комплетен екран, толку е паметен. Вашиот допир и говор секогаш ќе се повикаат на неговиот одговор. Оваа идеја конечно стана реалност со доаѓањето на IPX.
Едноставните и познати гестови се природно мазни и интуитивни за употреба. Без разлика на кој интерфејс имате, можете да се вратите на почетниот екран со само еден допир, со што ќе се елиминира потребата од копчиња.


спецификација
мрежа
3G
Процесорот
MT6580A
OS
Андроид 6.0
Бенд
GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900
WCDMA: 850 / 2100 MHz (опција: 850 / 1900 MHz)
Екран
5.7 inch 18:9(1440*720)
Меморија
1 GB RAM + 16 GB ROM (Опција: 1 + 4 GB)
Камера
2.0 MP Front + 8.0 MP Заден (двоен блиц)
Батерија
2400mAh
Сензор
G-сензор, сензор за близина
функција
WIFI, GPS, FM, BT, итн
Боја
Црна, бела
додатоци
кутија
1 компјутер
полнач
1 компјутер
Слушалка
1 компјутер
USB
1 компјутер
Батерија
1 компјутер
IPX, е 3G телефон кој клонира iPhone X и може да биде прилагоден на она што го сакате.
Испраќање на Анкетната

Претпријатие чест

сертификат ISO

сертификат ISO

Тип на сертификација: ISO 9001: 2008

RoHS сертификат

RoHS сертификат

Сертификација Тип: ознака RoHS

CE сертификат

CE сертификат

Сертификација CE ознака

FCC сертификат

FCC сертификат

Сертификација FCC Марк

АНАТЕЛ сертификат

АНАТЕЛ сертификат

Сертификација АНАТЕЛ марка

MSDS сертификат UN38.3

MSDS сертификат UN38.3

Сертификација UN38.3 ознака

Извозни пазари
Азија, Австралијазија, Централна / Јужна Америка, Источна Европа, Среден исток / Африка, Северна Америка, Западна Европа.
Детали за плаќањата
• Услови за плаќање: Телеграфски трансфер однапред (Авансен ТТ, Т / Т).
• Минимален редослед: парчиња 3000.
Забелешка: OEM нарачките со MOQ≤ 3000 парчиња се прифатливи во специфични услови, но без никакви услуги и софтвер за прилагодување на хардвер.
Услуги за испорака
• Испорака порта: FCA HK
• Водечко време: 20 ~ 30 работни дена
Единствени услуги
• Печатење со лого на мобилни кутии, кутии и додатоци и прилагодување софтвер, започнете видео и јазик
• Резервни делови за 2% (освен PCBA, TP, LCD и камера)
• 12 месеци гаранција

Поднесете ја вашата истрага

Ве молиме напишете ги вашите барања подолу, ние ќе ве контактираме што е можно поскоро.
Ова поле е задолжително.
Вашата порака е доставена успешно, ние ќе ве контактираме веднаш штом ќе биде можно
Другите трговци на големо неодамна купуваат
СЛЕДЕТЕ САД

Neway, е вистинската личност со бела етикета. Ние сме професионални производител во ОЕМ и ОДМ за мобилен телефон. И ние имаме нашиот дизајнер и КК тим, така, можеме да ја исполниме вашата најголема побарувачка во стилови и квалитет.

Smartphone
Најдобри експерти
Во друг свет со мојот паметен телефон
Ослободениот квалитет
Што е паметен телефон
одлична услуга
Кликнете овде за да се претплатите

Copyright © 2019 Neway Порака копродукции, ООД. Сите права се задржани.