Производи
компанијата

Bluetooth слушалка 5.0

Ново надградени безжични Bluetooth слушалки HI-FI слушалки за намалување на шумот

HIFI BASS

Bluetooth 5.0 обезбедува нова генерација аудио пренос

Надградуваме професионално, поканивме професионален тим за калибрирање

Стотици пребирливи уши додека се фокусира на калибрација, само за одличен квалитет на звукот

Најдобри безжични слушалки 2017

Автоматско спарување кога го земате

Завршете ја врската во еден момент

Автоматско вклучување и автоматско поврзување со спарувањето на Blue-tooth кога беше извадено од полето за слушалки. Автоматски исклучете го и автоматски наполнете откако ќе влезете во складот

Најдобри безжични слушалки

Може да се користи со единечни или двојни слушалки

Слушалките може да се поврзат, исто така да бидат одделени, а еден пар слушалки може да ги користат две лица.

Користете одделни Bluetooth уреди за да се поврзете независно

Bluetooth слушалки Осврти Најдобри безжични слушалки
Bluetooth слушалки Осврти Bluetooth hHeadphone Осврти
Најдобри безжични Bluetooth слушалки

Силна компатибилност

Додека уредите со Bluetooth-от можат да се поврзат

И IOS и Andriod се компатибилни, интелигентно компатибилни со различни APPS

Најдобрите Bluetooth слушалкиНајдобра Bluetooth слушалкаНајдобри Bluetooth слушалки 2017

Долга удобност при носење без непријатност

Новиот надграден ушен профил на слушалките е намален за 0.5 милиметри за подобро да одговара на структурата на човечкото тело.

Наместете го ушниот канал, надградете мал чекор и голем чекор на удобност

Најдобри безжични Bluetooth слушалки
Безжични слушалки со Bluetooth Безжични слушалки за Bluetooth слушалки

8 нови надградби за безжични слушалки I9S

Надградба на нова интелигенција, посилна акција, супер чиста енергија

Најдобра буџетска слушалка

Интелигентно намалување на бучавата

Најдобро преку слушалките со Bluetooth слушалки

Bluetooth верзија 5.0

Најгоре

Автоматска банка за полнење

Најдобро оценета безжична слушалка

Бинаурална стерео

Најдобро оценети Bluetooth слушалки

Широко компатибилен

WiFi безжични слушалки со голем опсег

Поврзете 2 телефони во исто време

Најдобри Bluetooth слушалки 2018

Спорт Водоотпорен

Bluetooth слушалки 5.0

Компактен и пренослив

Контрола со едно копче

Едно копче за сите функции, лесно и едноставно за ракување

Bluetooth Слушалки

Вклучување / исклучување

Долго притиснете го прекинувачот 5S

Најдобро Bluetooth стерео слушалки

Одбијте го повикот

Двоен допир кога се јавувате

Најдобри безжични слушалки 2018

Одговор / закачам

Кратко притиснете еднаш во статус на комуникација

Слушалки Bluetooth

Внесете статус на спарување

Притиснете и задржете 5S

Прегледи за Bluetooth слушалки

Префрли ја следната песна

Кратко притиснете еднаш во музичка состојба

Најдобра Bluetooth

Бинарски режим:

Двоен-клик на песната од десната страна и двоен-клик на телефонот до реприза на лево.

Најдобри слушалки за слушалки

Режим на едно уво:

двоен клик за да го повторите телефонот

Библиотека за полнење мини

Издржливост за вас

Мини пренослив, помала потрошувачка на енергија, Спроведување на голем напредок во животот на тесто

3 часа

Музичко време за играње

30 минути

Брзо време на полнење

40 минути

Може да биде целосно наполнета

Безжичен стерео Bluetooth слушалки

информација за продуктот

Безжични слушалки Bluetooth
Најдобро слушалки безжични

Листа на производот

Безжични Bluetooth слушалки

Силиконски случај

Врвни безжични слушалки 10

Полнење библиотека

Најдобри безжични слушалки за Sprot

Упатство за употреба

Повеќето удобни Bluetooth слушалки

Полнење кутија

Bluetooth слушалки

Слушалки на I9

Најдобри безжични слушалки

I9s hCharging Cableeadset

Bluetooth слушалки 5

Заштитна ракавица

Разгледајте повеќе други модели на безжични Bluetooth слушалки

Која е најдобрата Bluetooth слушалка

I7MIMI

Најдобар Bluetooth HeadPhones

I7S

Најдобри безжични слушалки

I9X

Најдобро оценети безжични слушалки

I12

Нови Bluetooth слушалки

TE9

Најдобри сини слушалки

Жичен iPhone

спецификација
I9S Bluetooth 5.0
 • моделI9S
 • време на полнење1 час
 • Мирување1 час
 • Време на разговорЧасови 1-2
 • Музичко времеЧасови 1-2
 • Добијте далечина10-15M
 • материјалABS
 • Капацитет на слушалки30 mAh
 • Капацитет на батеријата250 mAh
 • димензија16.5 * 18.0 * 40.5 мм

Претпријатие чест

сертификат ISO

сертификат ISO

Тип на сертификација: ISO 9001: 2008

RoHS сертификат

RoHS сертификат

Сертификација Тип: ознака RoHS

CE сертификат

CE сертификат

Сертификација CE ознака

FCC сертификат

FCC сертификат

Сертификација FCC Марк

АНАТЕЛ сертификат

АНАТЕЛ сертификат

Сертификација АНАТЕЛ марка

MSDS сертификат UN38.3

MSDS сертификат UN38.3

Сертификација UN38.3 ознака

Често поставувани прашања
 • Q1: Зошто да не одберете нас?

  : Имаме повеќе од една деценија искуства во електрониката и имаме нашиот дизајнер и КК тим, така што можеме да ја исполниме вашата најголема побарувачка во стилови и квалитет.

 • Q2: Може ли да нарачам примерок за тестирање пред да нарачате количество?

  : Да секако. Нашата компанија прифати примерок цел пред големи нарачки. Како нормално. Имаме неколку примероци во залиха на секој модел. па ние ќе ја испратиме нарачката за примероци во рамките на 5 работните денови.

 • Q3: Дали ќе ви дадете бесплатен примерок пред нарачката?

  : Општо земено, за нов клиент прво треба да ја платите за примерокот. За да ја покажеме нашата искреност, цената ќе се одземе во вашиот вистински поредок.

 • Q4: Дали е достапна ODM / OEM услугата?

  : Да, ние нудиме ODM / OEM според условите на клиентот, како што се логото на уредот, стартниот екран, корисничкиот пакет, апликациите да се инсталираат итн.

 • Q5: Колку долго е вашиот гарантен рок?

  : Ние нудиме 1 година гаранција за телефони. Ако предметите се неисправни за не вештачки причини во рок од една година (од датумот на пристигнување), корисниците можат да ги испратат бесплатно за поправка.

Самит Вашето пребарување
Ве молиме напишете ги вашите барања подолу, ние ќе ве контактираме што е можно поскоро.
Ова поле е задолжително.
Вашата порака е доставена успешно, ние ќе ве контактираме што е можно поскоро
Другите трговци на големо неодамна купуваат
СЛЕДЕТЕ САД

Neway, е вистинската личност со бела етикета. Ние сме професионални производител во ОЕМ и ОДМ за мобилен телефон. И ние имаме нашиот дизајнер и КК тим, така, можеме да ја исполниме вашата најголема побарувачка во стилови и квалитет.

Smartphone
Најдобри експерти
Во друг свет со мојот паметен телефон
Ослободениот квалитет
Што е паметен телефон
одлична услуга
Кликнете овде за да се претплатите

Copyright © 2020 Neway Порака копродукции, ООД. Сите права се задржани.