Производи
компанијата

● 3G / 2G ● 4.5 'FW-IPS ● Водоотпорен ● Spreadtrum7731CA

Кој вели дека стаклото не може да го испушти? Направете кревка стакло доказ за пад! Го ставивме овој луд метод во H6. Врз основа на стабилната заштитна структура на H6 и издржливоста на стаклото, H6 конечно постигна висок степен на единство помеѓу естетиката и заштитата.
Отворете го водоотпорниот приклучок, слушалките, USB интерфејсот е сè уште водоотпорен; тесен водоотпорен приклучок, H6, исто така, може да биде водоотпорен во песок. H6 има нова водоотпорна технологија што го прави лесна за употреба. Мулти-јазици.

спецификација
мрежа
3G / 2G
Процесорот
Spreadtrum7731CA
OS
Андроид 4.0
Бенд
GSM850 / 900 / 1800 / 1900MHz
Екран
4.5 "FW-IPS
Меморија
1 GB RAM + 8MB ROM
Камера
Предна 2.0MP + заден 2.0MP
Батерија
2800 mAh
функција
Bluetooth, MP3 / MP4, FM, WIFI
Боја
Црна, зелена
додатоци
кутија
1 компјутер
полнач
1 компјутер
Слушалка
1 компјутер
USB
1 компјутер
Батерија
1 компјутер
H6, водоотпорен и IP67 паметен телефон се користи на Блискиот Исток, каде температурата достигнува многу висока
Испраќање на Анкетната

Претпријатие чест

сертификат ISO

сертификат ISO

Тип на сертификација: ISO 9001: 2008

RoHS сертификат

RoHS сертификат

Сертификација Тип: ознака RoHS

CE сертификат

CE сертификат

Сертификација CE ознака

FCC сертификат

FCC сертификат

Сертификација FCC Марк

АНАТЕЛ сертификат

АНАТЕЛ сертификат

Сертификација АНАТЕЛ марка

MSDS сертификат UN38.3

MSDS сертификат UN38.3

Сертификација UN38.3 ознака

Извозни пазари
Азија, Австралијазија, Централна / Јужна Америка, Источна Европа, Среден исток / Африка, Северна Америка, Западна Европа.
Детали за плаќањата
• Услови за плаќање: Телеграфски трансфер однапред (Авансен ТТ, Т / Т).
• Минимален редослед: парчиња 3000.
Забелешка: OEM нарачките со парчиња MOQ≤ 3000 парчиња се прифатливи во специфични услови, но без никакви услуги и софтвер за прилагодување на хардвер.
Услуги за испорака
• Испорака порта: FCA HK
• Водечко време: 20 ~ 30 работни дена
Единствени услуги
• Печатење со лого на мобилни кутии, кутии и додатоци и прилагодување на софтвер, започнете видео и јазик
• Резервни делови за 2% (освен PCBA, TP, LCD и камера)
• 12 месеци гаранција

Поднесете ја вашата истрага

Ве молиме напишете ги вашите барања подолу, ние ќе ве контактираме што е можно поскоро.
Ова поле е задолжително.
Вашата порака е доставена успешно, ние ќе ве контактираме веднаш штом ќе биде можно
Другите трговци на големо неодамна купуваат
СЛЕДЕТЕ САД

Neway, е вистинската личност со бела етикета. Ние сме професионални производител во ОЕМ и ОДМ за мобилен телефон. И ние имаме нашиот дизајнер и КК тим, така, можеме да ја исполниме вашата најголема побарувачка во стилови и квалитет.

Smartphone
Најдобри експерти
Во друг свет со мојот паметен телефон
Ослободениот квалитет
Што е паметен телефон
одлична услуга
Кликнете овде за да се претплатите

Copyright © 2020 Neway Порака копродукции, ООД. Сите права се задржани.