производи
компанијата

● 2G ● Флип Телефон ● Двојна SIM картичка Двоен режим на подготвеност ●

Повеќе детали

спецификација
мрежа
2G, двоен режим на подготвеност за SIM картичка
Процесорот
Spreadtrum 6531DA
Бенд
GSM900/DCS1800/EGSM850/PCS1900 (Band 2/3/5/8)
Екран
1.8 "QVGA
Меморија
32MB RAM + 32MB ROM
Камера
0.08MP (опција 0.3MP)
Батерија
500mAh (Nokia 4C)
FM
Да (безжично FM радио)
функција
БТ, итн
димензија
93mm * 47mm * 17mm, 62g
Боја
Црна, зелена, портокалова, повеќе
додатоци
кутија
1pcs
полнач
1pcs
Слушалка
1pcs
Батерија
1pcs

Квалитетот на прво, Цената на рационално, Сервис врховен

Испраќање на Анкетната

Претпријатие чест

сертификат ISO

сертификат ISO

Тип на сертификација: ISO 9001: 2008

RoHS сертификат

RoHS сертификат

Сертификација Тип: ознака RoHS

CE сертификат

CE сертификат

Сертификација CE ознака

FCC сертификат

FCC сертификат

Сертификација FCC Марк

АНАТЕЛ сертификат

АНАТЕЛ сертификат

Сертификација АНАТЕЛ марка

MSDS сертификат UN38.3

MSDS сертификат UN38.3

Сертификација UN38.3 ознака

Извозни пазари
Азија, Австралија, Централна / Јужна Америка, Источна Европа, Среден Исток / Африка, Северна Америка, Западна Европа.
Детали за плаќањата
• Начин на плаќање: Телеграфски пренос однапред (Advance TT, T / T).
• Минимален редослед: парчиња 3000.
Забелешка: Нарачките на OEM со MOQ≤ 3000 компјутери се прифатливи за одредени услови, но без никакви услуги за прилагодување на софтвер и хардвер.
Услуги за испорака
• Испорака порта: FCA HK
• Водечко време: 20 ~ 30 работни дена
Единствени услуги
• Печатење на логото на мобилен случај, кутија и додатоци и прилагодување на софтвер, започнете видео и јазик
• Резервни делови за 2% (освен PCBA, TP, LCD и камера)
• 12 месеци гаранција

Поднесете ја вашата истрага

Ве молиме напишете ги вашите барања подолу, ние ќе ве контактираме што е можно поскоро.
Ова поле е задолжително.
Вашата порака е доставена успешно, ние ќе ве контактираме што е можно поскоро

Авторски права © Neway Порака копродукции, ООД. Сите права се задржани.