производи
компанијата

флеш Продажба

Дојдете до попуст на најновиот паметен телефон со Neway

Јануари 20, 2019 - февруари 20, 2019

12%OFF

P118 мулти-спецификација паметен телефон

25.32 22.00

Завршени зделки

Февруари 28, 2019 - март 28, 2019

9% OFF

Отпечаток од отпечаток од прст KS01 без клуч

17.5 15.9

Завршени зделки

Август 10, 2019 - септември 10, 2019

10%OFF

Најевтиниот P30 Pro без барање MOQ

54.45 49.00

Во тек

Јули 31, 2019 - август 31, 2019

11%OFF

4G Топ 10 Евтин тастатура Pobile P123

26.41 23.49

Во тек

ОДЛУКА ОДРЕДБИ:

  • a.Испратете барање за време на специјални промоции, ќе бидат доделени повластени цени.
  • b.OEM цитат може да се преговара, MOQ на OEM е 3000 единици.
  • c.Цената на предметот: TT однапред.30% депозит платен пред производството, билансот на 70% платен пред испораката.
  • d.Neway комуникација копродукции, Ограничена. , го задржува правото на конечно толкување на настанот.
СЛЕДЕТЕ САД

Neway, е вистинската личност со бела етикета. Ние сме професионални производител во ОЕМ и ОДМ за мобилен телефон. И ние имаме нашиот дизајнер и КК тим, така, можеме да ја исполниме вашата најголема побарувачка во стилови и квалитет.

Smartphone
Најдобри експерти
Во друг свет со мојот паметен телефон
Ослободениот квалитет
Што е паметен телефон
одлична услуга
Кликнете овде за да се претплатите

Copyright © 2019 Neway Порака копродукции, ООД. Сите права се задржани.