Производи
компанијата
Карактеристичен телефон
Телефонски телефон P123
Телефонски телефон со 4G, тастатура за мобилни телефони, основен телефон 4G
W7609
3G, MT6276, Нано SIM картичка, 128MB, 700mAh батерија
N50
Тројно SIM, моќна банка, голема батерија, 2.8 инчи
5510T
Quad SIM, моќна банка, силен сигнал, 2.4 инчи
KH03
Слајд телефони, слајд тастатура, двојна SIM картичка, 2.4 '' екран
P123
4G, двојна SIM картичка со двојна SIM картичка, 128MB RAM + 64MB ROM
F3
SOS функција, паметно заштеда на енергија, долго време на подготвеност, двојна SIM картичка
X10
2G, NOKIA BL-4C батерија, Dual SIM двоен режим на подготвеност
KF01
2G / 3G, Двоен SIM двоен режим на подготвеност, 1000 mAh, 1.8 "QCIF
3310
3G, Материјал школка, Двојна SIM двоен режим на подготвеност, 64MB RAM + 128MB ROM
TK01
2G, Gyro телефон, 0.08 MP камера, 500 mAh батерија
MINI S8
2G, мини PDA има телефон, 0.08 MP со блиц, 500 mAh батерија
K138
2G, IP65 водоотпорен дизајн, двоен режим на двоен SIM картичка, 800 mAh батерија
СЛЕДЕТЕ САД

Neway, е вистинската личност со бела етикета. Ние сме професионални производител во ОЕМ и ОДМ за мобилен телефон. И ние имаме нашиот дизајнер и КК тим, така, можеме да ја исполниме вашата најголема побарувачка во стилови и квалитет.

Smartphone
Најдобри експерти
Во друг свет со мојот паметен телефон
Ослободениот квалитет
Што е паметен телефон
одлична услуга
Кликнете овде за да се претплатите

Copyright © 2020 Neway Порака копродукции, ООД. Сите права се задржани.