● 4G ● Постари лица Мобилни ● Копче за итни случаи СОС ● Физички копчиња ●

Повеќе детали

спецификација
мрежа
4G, Двоен СИМ
Процесорот
MTK6737 1.3 GHz (Quad core)
OS
Андроид 6.0
Бенд
Европа: FDD (Band 1 / 3 / 7 / 20) + WCDMA (Band 1 / 8) + GSM (Band 2 / 3 / 5 / 8) + TDD (Band 40)
Америка: FDD (Band 2 / 4 / 5 / 7 / 17) + WCDMA (Band 2 / 5) + GSM (Band 2 / 3 / 5 / 8)
Екран
5.5 "HD (720 * 1280)
Меморија
2GB RAM + 16GB ROM
Камера
Преден дел: 8 MP (Опција 2 MP)
Заден: 13 MP (Опција 8 MP)
СОС
Да
Екран на допир
Капацитивност екран
Батерија
2300mAh
Сензор
G-сензор, сензор за близина, светлосен сензор
функција
WIFI, GPS, FM, BT, итн
димензија
156 * 78 * 8.38 мм
Боја
Црно, злато, бело, повеќе
додатоци
кутија
1 компјутер
полнач
1 компјутер
Слушалка
1 компјутер
USB
1 компјутер
Батерија
1 компјутер
Заштитник
1 компјутер
Испраќање на Анкетната
Извозни пазари
Азија, Австралија, Централна / Јужна Америка, Источна Европа, Среден Исток / Африка, Северна Америка, Западна Европа.
Детали за плаќањата
• Начин на плаќање: Телеграфски пренос однапред (Advance TT, T / T).
• Минимален редослед: парчиња 3000.
Забелешка: Нарачките на OEM со MOQ≤ 3000 компјутери се прифатливи за одредени услови, но без никакви услуги за прилагодување на софтвер и хардвер.
Услуги за испорака
• Испорака порта: FCA HK
• Водечко време: 20 ~ 30 работни дена
Единствени услуги
• Печатење на логото на мобилен случај, кутија и додатоци и прилагодување на софтвер, започнете видео и јазик
• Резервни делови за 2% (освен PCBA, TP, LCD и камера)
• 12 месеци гаранција

Поднесете ја вашата истрага

Ве молиме напишете ги вашите барања подолу, ние ќе ве контактираме што е можно поскоро.
Ова поле е задолжително.
Вашата порака е доставена успешно, ние ќе ве контактираме што е можно поскоро

Авторски права © 2017 Neway Порака копродукции, ООД. Сите права се задржани.