Производи
компанијата

EP001
Складирање моќ банка

Супер голем капацитет, моќна банка и чување


Супер голема батерија

EP001 со висококвалитетна полимерна батерија од 8000mAh и може да се полни повеќе од три пати.
Со оптимизирање на дигиталните поставувања, може да ја заштити безбедноста на напојувањето и побрзото полнење.

Индикатор на LED диоди

EP001 има четири LED индикатори и секој од нив означува 25% од електричната енергија. Овој дизајн ќе ве поттикне да ја надополните времето.

Продолжено чување

Со дизајн на картичка за вградување, можете да ја вметнете Т-картичката во банката со електрична енергија.
Без носење на U-диск, продолжената меморија исто така може да копира и зачувува податоци.

Стилски изглед

Изгледот на плоштадот и заоблен дизајн го прават EP001 мода.
Големината совршено се совпаѓа со мобилните телефони. Има четири опции во боја: розева, жолта, сина и бела.

Повеќе детали

спецификација
PowerBank
8000mAh (Наполнете повеќе од 3 пати)
Меморија
Вградена картичка, можност за проширување, ТФ картичка е задолжително
Внесете
5V / 2A
излез
5V / 2.1A
поддршка
OTG телефон, iOS и Android уреди
Облик
Плоштад изглед, заоблен дизајн
големина
149 * 76 * 15 мм
Тежина
280g
Боја
Розова, жолта, сина, бела

Квалитетот на прво, Цената на рационално, Сервис врховен

Испраќање на Анкетната

Претпријатие чест

сертификат ISO

сертификат ISO

Тип на сертификација: ISO 9001: 2008

RoHS сертификат

RoHS сертификат

Сертификација Тип: ознака RoHS

CE сертификат

CE сертификат

Сертификација CE ознака

FCC сертификат

FCC сертификат

Сертификација FCC Марк

АНАТЕЛ сертификат

АНАТЕЛ сертификат

Сертификација АНАТЕЛ марка

MSDS сертификат UN38.3

MSDS сертификат UN38.3

Сертификација UN38.3 ознака

Извозни пазари
Азија, Австралијазија, Централна / Јужна Америка, Источна Европа, Среден исток / Африка, Северна Америка, Западна Европа.
Детали за плаќањата
• Услови за плаќање: Телеграфски трансфер однапред (Авансен ТТ, Т / Т).
• Минимален редослед: парчиња 3000.
Забелешка: OEM нарачките со парчиња MOQ≤ 3000 парчиња се прифатливи во специфични услови, но без никакви услуги и софтвер за прилагодување на хардвер.
Услуги за испорака
• Испорака порта: FCA HK
• Водечко време: 20 ~ 30 работни дена
Единствени услуги
• Печатење со лого на мобилни кутии, кутии и додатоци и прилагодување на софтвер, започнете видео и јазик
• Резервни делови за 2% (освен PCBA, TP, LCD и камера)
• 12 месеци гаранција

Поднесете ја вашата истрага

Ве молиме напишете ги вашите барања подолу, ние ќе ве контактираме што е можно поскоро.
Ова поле е задолжително.
Вашата порака е доставена успешно, ние ќе ве контактираме веднаш штом ќе биде можно
Другите трговци на големо неодамна купуваат
СЛЕДЕТЕ САД

Neway, е вистинската личност со бела етикета. Ние сме професионални производител во ОЕМ и ОДМ за мобилен телефон. И ние имаме нашиот дизајнер и КК тим, така, можеме да ја исполниме вашата најголема побарувачка во стилови и квалитет.

Smartphone
Најдобри експерти
Во друг свет со мојот паметен телефон
Ослободениот квалитет
Што е паметен телефон
одлична услуга
Кликнете овде за да се претплатите

Copyright © 2020 Neway Порака копродукции, ООД. Сите права се задржани.