Производи
компанијата

EP-FG001
U-диск за шифрирање на отпечатоци од прст

Енкрипција на отпечаток од прст, заштитете ги вашите податоци

Енкрипција на отпечатоци

EP-FG001 има брза и прецизна идентификација техника.
Распоредени со капацитивниот модул за идентификација на отпечатоци од прст,
стапката на признавање достигнува до 98.5% и зема само 0.3 секунди за да добие соодветно препознавање.

Управување со отпечатоци

Со сопствената апликација за управување со отпечатоци, отпечатоците од прсти може да се додадат или избришат, можете дури и да менувате администратор и корисник.

USB интерконекција

Што треба да направите е да го поврзете U-Disk со компјутерот со USB линија која овозможува
да го притиснете вашиот отпечаток лесно без да легнете пред компјутерот.

Извонредно изглед

EP-FG001 се состои од легура на цинк која има техничка песочна површина.
Процесот на галванизација прави да изгледа како уметничко дело.

Опции на бои

Златната или Сребрената боја на EP-FG001 изгледа технолошки
и ова чувство на технологија го прави овој U-диск извонреден.

Повеќе детали

спецификација
Енкрипција
Енкрипција на отпечатоци
Меморија
16G
материјал
Цинк легура, Технички песок површина, Галванизација
USB
USB 2.0
големина
66 * 66 * 35 мм
Тежина
97g
поддршка
OTG телефон
Боја
Златна, Сребрена

Квалитетот на прво, Цената на рационално, Сервис врховен

Испраќање на Анкетната

Претпријатие чест

сертификат ISO

сертификат ISO

Тип на сертификација: ISO 9001: 2008

RoHS сертификат

RoHS сертификат

Сертификација Тип: ознака RoHS

CE сертификат

CE сертификат

Сертификација CE ознака

FCC сертификат

FCC сертификат

Сертификација FCC Марк

АНАТЕЛ сертификат

АНАТЕЛ сертификат

Сертификација АНАТЕЛ марка

MSDS сертификат UN38.3

MSDS сертификат UN38.3

Сертификација UN38.3 ознака

Извозни пазари
Азија, Австралијазија, Централна / Јужна Америка, Источна Европа, Среден исток / Африка, Северна Америка, Западна Европа.
Детали за плаќањата
• Услови за плаќање: Телеграфски трансфер однапред (Авансен ТТ, Т / Т).
• Минимален редослед: парчиња 3000.
Забелешка: OEM нарачките со парчиња MOQ≤ 3000 парчиња се прифатливи во специфични услови, но без никакви услуги и софтвер за прилагодување на хардвер.
Услуги за испорака
• Испорака порта: FCA HK
• Водечко време: 20 ~ 30 работни дена
Единствени услуги
• Печатење со лого на мобилни кутии, кутии и додатоци и прилагодување на софтвер, започнете видео и јазик
• Резервни делови за 2% (освен PCBA, TP, LCD и камера)
• 12 месеци гаранција

Поднесете ја вашата истрага

Ве молиме напишете ги вашите барања подолу, ние ќе ве контактираме што е можно поскоро.
Ова поле е задолжително.
Вашата порака е доставена успешно, ние ќе ве контактираме веднаш штом ќе биде можно
Другите трговци на големо неодамна купуваат
СЛЕДЕТЕ САД

Neway, е вистинската личност со бела етикета. Ние сме професионални производител во ОЕМ и ОДМ за мобилен телефон. И ние имаме нашиот дизајнер и КК тим, така, можеме да ја исполниме вашата најголема побарувачка во стилови и квалитет.

Smartphone
Најдобри експерти
Во друг свет со мојот паметен телефон
Ослободениот квалитет
Што е паметен телефон
одлична услуга
Кликнете овде за да се претплатите

Copyright © 2020 Neway Порака копродукции, ООД. Сите права се задржани.