Производи
компанијата

Дигитални производи

Дигиталните уреди од Neway нудат многу можности за откривање и стекнување на господар на ресурси.

УВ стерилизатор
УВ-стерилизатор, ефикасна стерилизација за да се грижи за вашето здраво
Т2 преведувач
Најновиот преведувач, поддржува 112 јазици, Превод на фотографии
Airpods Pro
1: 1, ефтина цена, поддржува трговија на големо, прилагодено OEM
С5 Гимбал
Зборувајте за вашата убавина, двонасочно напојување, безжично траење на батеријата
Отпечаток за отпечаток KS01
Допир без клуч, заклучување на отпечатоци, Нераскинлив дизајн
I9S
Најдобри безжични слушалки, врвни Bluetooth слушалки, автоматско спарување
MF 925
Висока брзина 150MBPs MIFI 4g рутер со 2000mah батерија
小 糯米 AI 智能 学习 机
儿童 益智 玩具, 智能 机器人, 对话 故事 机, 儿童 早教
Безжични Bluetooth слушалки
Безжични, Bluedio слушалки, Аудио Bluetooth слушалки
Преведувач TM02
Повеќе јазичен преведувач, рачен преведувач, дигитален преведувач
Заклучување за печатење на палецот FL-S3
Biometric Padlock, Tapplock Lite, Micro-USB приклучок, Дизајниран за издржливост.
Tapplock
Белег за заклучување, допир катанец, батерија на полнење, Нераскинлива дизајн
Отпечаток од прст
Висока безбедност, челична жица со висока јакост, патувајте безбедно
Водоотпорни Bluetooth слушалки
Водонепропустливи, повеќефункционални копчиња, Интелигентен пренос, Опкружувачки звук
Пријатен iPhone X
Отпорност на вода, запечатување на прав, превенција на снег, спречување на гребење
Безжичен полнач
Темпериран стакло, TPU материјали, експлозија-доказ, ски-отпорен
Динамички QR код
Автоматски, јасно интуитивно, трансакциска безбедност, мулти-сцена
СЛЕДЕТЕ САД

Neway, е вистинската личност со бела етикета. Ние сме професионални производител во ОЕМ и ОДМ за мобилен телефон. И ние имаме нашиот дизајнер и КК тим, така, можеме да ја исполниме вашата најголема побарувачка во стилови и квалитет.

Smartphone
Најдобри експерти
Во друг свет со мојот паметен телефон
Ослободениот квалитет
Што е паметен телефон
одлична услуга
Кликнете овде за да се претплатите

Copyright © 2020 Neway Порака копродукции, ООД. Сите права се задржани.