Производи
компанијата

● Octa Core Телефон ● Карактеристики на Android 7.0 ● 64GB ROM ●

Уредот доаѓа со 64GB внатрешна меморија која може да се прошири до 128GB преку microSD картичка. Во нашиот преглед, телефонот многу добро ги обработувал секојдневните задачи. Отворањето на повеќе апликации и случајно префрлање меѓу нив воопшто не беше проблем.
Енергијата на слушалката е 1.5GHz 64-битен Mediatek MT6750 / 50T окта-јадрен процесор заедно со 4GB RAM меморија.

спецификација
мрежа
4G
Процесорот
MT6750 / 50T, Окта-јадро
Покажи
5.5 инчен
Бенд
GSM: 2 / 3 / 8
Меморија
4 GB + 64 GB
Камера
16M AF, 200W FF + 8MP FF
OS
Andriod 7.0
Батерија
4000 mAh
функција
Отпечаток од прст, Отклучување на отпечатоци
големина
152.5 75.6 * * 7.6mm
додатоци
кутија
1 компјутер
полнач
1 компјутер
Слушалка
1 компјутер
USB
1 компјутер
Батерија
1 компјутер
CJ-L558, high-end smartphone со окта-јадрен процесор кој ви нуди непречено искуство.
Испраќање на Анкетната

Претпријатие чест

сертификат ISO

сертификат ISO

Тип на сертификација: ISO 9001: 2008

RoHS сертификат

RoHS сертификат

Сертификација Тип: ознака RoHS

CE сертификат

CE сертификат

Сертификација CE ознака

FCC сертификат

FCC сертификат

Сертификација FCC Марк

АНАТЕЛ сертификат

АНАТЕЛ сертификат

Сертификација АНАТЕЛ марка

MSDS сертификат UN38.3

MSDS сертификат UN38.3

Сертификација UN38.3 ознака

Извозни пазари
Азија, Австралијазија, Централна / Јужна Америка, Источна Европа, Среден исток / Африка, Северна Америка, Западна Европа.
Детали за плаќањата
• Услови за плаќање: Телеграфски трансфер однапред (Авансен ТТ, Т / Т).
• Минимален редослед: парчиња 3000.
Забелешка: OEM нарачките со парчиња MOQ≤ 3000 парчиња се прифатливи во специфични услови, но без никакви услуги и софтвер за прилагодување на хардвер.
Услуги за испорака
• Испорака порта: FCA HK
• Водечко време: 20 ~ 30 работни дена
Единствени услуги
• Печатење со лого на мобилни кутии, кутии и додатоци и прилагодување на софтвер, започнете видео и јазик
• Резервни делови за 2% (освен PCBA, TP, LCD и камера)
• 12 месеци гаранција

Поднесете ја вашата истрага

Ве молиме напишете ги вашите барања подолу, ние ќе ве контактираме што е можно поскоро.
Ова поле е задолжително.
Вашата порака е доставена успешно, ние ќе ве контактираме веднаш штом ќе биде можно
Другите трговци на големо неодамна купуваат
СЛЕДЕТЕ САД

Neway, е вистинската личност со бела етикета. Ние сме професионални производител во ОЕМ и ОДМ за мобилен телефон. И ние имаме нашиот дизајнер и КК тим, така, можеме да ја исполниме вашата најголема побарувачка во стилови и квалитет.

Smartphone
Најдобри експерти
Во друг свет со мојот паметен телефон
Ослободениот квалитет
Што е паметен телефон
одлична услуга
Кликнете овде за да се претплатите

Copyright © 2020 Neway Порака копродукции, ООД. Сите права се задржани.