Производи
компанијата

● 4G ● Окта-јадро ● 5.5 инчен Amoled ● Метал нано-шприц

Повеќе детали

спецификација
мрежа
4G
Процесорот
MTK6750T 1.5 GHz (Окта-Јадро)
OS
Андроид 7.0
Бенд
GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
CDMA 1X: B5, WCDMA: 900 / 2100 MHz или 50 / 1900 Mhz
TD-SCDMA: B34 / B39, CDMA2000: B5
FDD-LTE: B1/3/7/20 or B2/4/7/17 or B1/3/5/8 orB28a/b
TD-LTE: B38 / B39 / B40
Екран
5.5 инч амлодиран (1440 * 720)
Меморија
3 GB RAM + 32 GB ROM
(Опција: 4 GB RAM + 64 GB ROM или 4 GB RAM + 128 GB ROM)
Камера
13.0 MP FF Предно + 16.0 MP Заден + 2.0 MP AF
Батерија
4000 mAh (брзо полнење)
Сензор
G-сензор, сензор за близина, светлосен сензор
функција
WIFI, GPS, FM, BT, итн
Боја
Црното, црвено, злато, злато од роза
додатоци
кутија
1 компјутер
полнач
1 компјутер
Слушалка
1 компјутер
USB
1 компјутер
Батерија
1 компјутер

Квалитетот на прво, Цената на рационално, Сервис врховен

Испраќање на Анкетната

Претпријатие чест

сертификат ISO

сертификат ISO

Тип на сертификација: ISO 9001: 2008

RoHS сертификат

RoHS сертификат

Сертификација Тип: ознака RoHS

CE сертификат

CE сертификат

Сертификација CE ознака

FCC сертификат

FCC сертификат

Сертификација FCC Марк

АНАТЕЛ сертификат

АНАТЕЛ сертификат

Сертификација АНАТЕЛ марка

MSDS сертификат UN38.3

MSDS сертификат UN38.3

Сертификација UN38.3 ознака

Извозни пазари
Азија, Австралијазија, Централна / Јужна Америка, Источна Европа, Среден исток / Африка, Северна Америка, Западна Европа.
Детали за плаќањата
• Услови за плаќање: Телеграфски трансфер однапред (Авансен ТТ, Т / Т).
• Минимален редослед: парчиња 3000.
Забелешка: OEM нарачките со парчиња MOQ≤ 3000 парчиња се прифатливи во специфични услови, но без никакви услуги и софтвер за прилагодување на хардвер.
Услуги за испорака
• Испорака порта: FCA HK
• Водечко време: 20 ~ 30 работни дена
Единствени услуги
• Печатење со лого на мобилни кутии, кутии и додатоци и прилагодување на софтвер, започнете видео и јазик
• Резервни делови за 2% (освен PCBA, TP, LCD и камера)
• 12 месеци гаранција

Поднесете ја вашата истрага

Ве молиме напишете ги вашите барања подолу, ние ќе ве контактираме што е можно поскоро.
Ова поле е задолжително.
Вашата порака е доставена успешно, ние ќе ве контактираме веднаш штом ќе биде можно
Другите трговци на големо неодамна купуваат
СЛЕДЕТЕ САД

Neway, е вистинската личност со бела етикета. Ние сме професионални производител во ОЕМ и ОДМ за мобилен телефон. И ние имаме нашиот дизајнер и КК тим, така, можеме да ја исполниме вашата најголема побарувачка во стилови и квалитет.

Smartphone
Најдобри експерти
Во друг свет со мојот паметен телефон
Ослободениот квалитет
Што е паметен телефон
одлична услуга
Кликнете овде за да се претплатите

Copyright © 2020 Neway Порака копродукции, ООД. Сите права се задржани.