Производи
компанијата

● 2.3 GHz ● Тип-в USB ● 6.2 инчен ●

НОВИ ПРИСТИГНУВАЊА

Ви благодариме за посетата на оваа страница и обрнав внимание на нашиот паметен телефон S2 PRO. Во овој случај, со задоволство го објавуваме фактот дека, NEWAY имал R & D неколку телефони за да го замени S2 PRO, со цел поблиску да ги задоволи потребите на вашиот бизнис. Погледнете ги сликите подолу за повеќе информации.

GQ3081

Капка вода

Helio P35

4 + 64GB

5800mAh

GQ3080

Капка вода

MT6761VWB

3 + 3GB

3200mAh

GQ3082

IP69K / IP68

MT6761VWB

3 + 3GB

4400mAh

GQ3071

IP69K / IP68

Helio P60

4 + 64GB

4400mAh

Кликни тука за да ги преземете нивните комплетни спецификации или да ги испратите вашите барања до [Email заштитени]

превземи

Neway A700 е модел на трендови за сите смартфони со високи перформанси.
Уредот сјае некои одлични функции, како што е совршениот сет на камери што ги кликнува сликите како про. Конфигурацијата на уредот е совршено прилагодена за сите high-end игри и за секоја задачите со повеќе задачи. Батеријата нуди повеќе од доволно резерви и исто така поддржува брзо полнење. Тоа ќе ги подобри мултимедијалните искуства на корисникот и ќе ги подобри и гејмерските искуства. Освен хибридниот SIm слот, нема никакви недостатоци на овој уред.

спецификација
мрежа
4G
Процесорот
MTK6737T Процесор 8 јадро
Покажи
Тогаш 6.217 инч
Бенд
B1 / B3 / B7 / B8 / B20
Меморија
4 GB + 64 GB
Камера
Предна 8.0AF / Rear13.0AF
OS
Andriod 9.0
Батерија
4100mAh
функција
Отпечаток од прст, Отклучување на отпечатоци
големина
157 76 * * 7.82mm
додатоци
кутија
1 компјутер
полнач
1 компјутер
Слушалка
1 компјутер
USB
1 компјутер
Батерија
1 компјутер
LA200 +A700 се одликува со одличен капацитет на батерија кој ќе обезбеди резервна копија за долги часови, со функција за турбо полнење.
Испраќање на Анкетната

Претпријатие чест

сертификат ISO

сертификат ISO

Тип на сертификација: ISO 9001: 2008

RoHS сертификат

RoHS сертификат

Сертификација Тип: ознака RoHS

CE сертификат

CE сертификат

Сертификација CE ознака

FCC сертификат

FCC сертификат

Сертификација FCC Марк

АНАТЕЛ сертификат

АНАТЕЛ сертификат

Сертификација АНАТЕЛ марка

MSDS сертификат UN38.3

MSDS сертификат UN38.3

Сертификација UN38.3 ознака

Извозни пазари
Азија, Австралијазија, Централна / Јужна Америка, Источна Европа, Среден исток / Африка, Северна Америка, Западна Европа.
Детали за плаќањата
• Услови за плаќање: Телеграфски трансфер однапред (Авансен ТТ, Т / Т).
• Минимален редослед: парчиња 3000.
Забелешка: OEM нарачките со парчиња MOQ≤ 3000 парчиња се прифатливи во специфични услови, но без никакви услуги и софтвер за прилагодување на хардвер.
Услуги за испорака
• Испорака порта: FCA HK
• Водечко време: 20 ~ 30 работни дена
Единствени услуги
• Печатење со лого на мобилни кутии, кутии и додатоци и прилагодување на софтвер, започнете видео и јазик
• Резервни делови за 2% (освен PCBA, TP, LCD и камера)
• 12 месеци гаранција

Поднесете ја вашата истрага

Ве молиме напишете ги вашите барања подолу, ние ќе ве контактираме што е можно поскоро.
Ова поле е задолжително.
Вашата порака е доставена успешно, ние ќе ве контактираме веднаш штом ќе биде можно
Другите трговци на големо неодамна купуваат
СЛЕДЕТЕ САД

Neway, е вистинската личност со бела етикета. Ние сме професионални производител во ОЕМ и ОДМ за мобилен телефон. И ние имаме нашиот дизајнер и КК тим, така, можеме да ја исполниме вашата најголема побарувачка во стилови и квалитет.

Smartphone
Најдобри експерти
Во друг свет со мојот паметен телефон
Ослободениот квалитет
Што е паметен телефон
одлична услуга
Кликнете овде за да се претплатите

Copyright © 2020 Neway Порака копродукции, ООД. Сите права се задржани.