Производи
компанијата

● Сензор за отпечаток Мобилен ● Најдобро време на траење на батеријата ● 18: Радио екранот на 9 ●

Листа на најновите мобилни телефони со скенер за отпечатоци. Neway ви помага да ги најдете најдобрите цени на отпечатоци скенер мобилни телефони во моментов на продажба во Кина. Тука е ажурирана цена и спецификации на A60 паметните телефони со објект за склучување отпечатоци.
Овие отпечатоци мобилни телефони се кандидира Andriod, кој паметен телефон има најдобра камера и најдобар smartphone батеријата, исто така, приватна етикета мобилен телефон услуга.

спецификација
мрежа
4G
Процесорот
MTK6763
Покажи
5.7 (18 / 9) инч
Бенд
2G: GSM 900 / 1800 / 1900MHz
3G: WCDMA 900 / 2100MHz
4G: FDD-LTE 1800/2100/2600/900/800MHz
TDD/TD-LTE: TD-LTE 1/3/7/8/B20
Меморија
4 GB + 64 GB
Камера
Назад камера: 13.0MP, со блиц светло и AF @ 5.0MP
Предна камера: 8.0MP, со блиц и @ 5.0MP
OS
Andriod 7.1
Батерија
4000 mAh
функција
Отпечаток од прст, Отклучување отпечатоци, FM, GPS, MP3, MP4, Wi-Fi
големина
15.1 * 7.28 * 0.87 см
додатоци
кутија
1 компјутер
полнач
1 компјутер
Слушалка
1 компјутер
USB
1 компјутер
Батерија
1 компјутер
A60, паметни телефони со сензор за отпечаток од прст во Кина, кои со 18: 9 сооднос.
Испраќање на Анкетната

Претпријатие чест

сертификат ISO

сертификат ISO

Тип на сертификација: ISO 9001: 2008

RoHS сертификат

RoHS сертификат

Сертификација Тип: ознака RoHS

CE сертификат

CE сертификат

Сертификација CE ознака

FCC сертификат

FCC сертификат

Сертификација FCC Марк

АНАТЕЛ сертификат

АНАТЕЛ сертификат

Сертификација АНАТЕЛ марка

MSDS сертификат UN38.3

MSDS сертификат UN38.3

Сертификација UN38.3 ознака

Извозни пазари
Азија, Австралијазија, Централна / Јужна Америка, Источна Европа, Среден исток / Африка, Северна Америка, Западна Европа.
Детали за плаќањата
• Услови за плаќање: Телеграфски трансфер однапред (Авансен ТТ, Т / Т).
• Минимален редослед: парчиња 3000.
Забелешка: OEM нарачките со парчиња MOQ≤ 3000 парчиња се прифатливи во специфични услови, но без никакви услуги и софтвер за прилагодување на хардвер.
Услуги за испорака
• Испорака порта: FCA HK
• Водечко време: 20 ~ 30 работни дена
Единствени услуги
• Печатење со лого на мобилни кутии, кутии и додатоци и прилагодување на софтвер, започнете видео и јазик
• Резервни делови за 2% (освен PCBA, TP, LCD и камера)
• 12 месеци гаранција

Поднесете ја вашата истрага

Ве молиме напишете ги вашите барања подолу, ние ќе ве контактираме што е можно поскоро.
Ова поле е задолжително.
Вашата порака е доставена успешно, ние ќе ве контактираме веднаш штом ќе биде можно
Другите трговци на големо неодамна купуваат
СЛЕДЕТЕ САД

Neway, е вистинската личност со бела етикета. Ние сме професионални производител во ОЕМ и ОДМ за мобилен телефон. И ние имаме нашиот дизајнер и КК тим, така, можеме да ја исполниме вашата најголема побарувачка во стилови и квалитет.

Smartphone
Најдобри експерти
Во друг свет со мојот паметен телефон
Ослободениот квалитет
Што е паметен телефон
одлична услуга
Кликнете овде за да се претплатите

Copyright © 2020 Neway Порака копродукции, ООД. Сите права се задржани.