Производи
компанијата
ПОВЕЕТЕ ВАШИОТ ТЕЛЕФОН

NEWAY е патека каде можете да бидете силни што ги зголемуваат перформансите на вашите уреди преку OEM & ODM, ова е најлесниот начин да бидете ажурирани за најкул трендовите и иновациите за паметен начин на живот. Ние секогаш им помагаме на нашите клиенти да донесат подобри стратешки и оперативни одлуки.

Откријте го вашиот стил

NEWAY сопствените телефони се дизајнирани да бидат со вас во животот. Кој е вашиот стил? Откријте го решението совршено за вас!

Специјално ЗА PRO GAMER

Само најдобрите слушалки за игри може да ви дадат вид на потопување што ви треба за да ја искусите таа игра онака како што беше наменета.

Слушалки за игри Ps4
WV725 PS4 гејмерски слушалки со микрофон ви донесуваат комплетно искуство со игри

Без разлика дали сте обичен гејмер или професионален гејмер, кога имате намера да набавите аудио опрема за вашата извонредна компјутерска игра што игра со извонредни звучни ефекти, дефинитивно ќе изберете достојни слушалки за игри за себе. Слушалките за игри WV725 PS4 ќе ви ги дадат сите.

Дознај повеќе
НЕКОИ ФАКТИ ЗА НОВЕЕ
30+

Теми на ODM

90+

ОЕМ марки

100+

Извозни земји

750+

Произведени производи

OEM телефон

Kevin

„Податоците и анализите дадени од Newуаи се неспоредливи во однос на грануларноста и прецизноста. Не се двоумевме да го избереме ayунај по првичните брифинзи. Поддршката на клиентот е исто така одлична, многу пристапна “.

Куќа дизајнирана

Гервин

„Новата сила е јасен и далечен увид во развој на пазарот за поврзани уреди и екосистеми. Тие активно обезбедуваат дека имаат детално разбирање на способноста и стратегијата на клиентите. “

Производител на паметни телефони OEM

Форхад

„За нас, како развивачи на нови деловни активности и градежни компании, темелната проценка на големината на пазарот и нејзините двигатели е секогаш последниот фактор и увидите на Newујај во индустријата за паметни телефони беа исклучително корисни за поставување на нашите први операции во Африка“.

Производител на телефони во Кина

Обови

„Оваа компанија потврдува подобра конфигурација. Оваа комбинација значи дека нивните сознанија нудат вистинска вредност за нашиот бизнис и се широко ценети во нашиот бизнис “.

Врвен производител на паметни телефони

Мајкл

„Духот на услугата на ayуј е многу добар, скоро секогаш наоѓајте ги, без разлика дали е WeChat, WhatsApp или Email, можете да добиете навремен и ефикасен одговор“.

ДОНЕСНИЧКИ ЧЕСТ
ISO сертификати
Сертификација на ROHS
CE сертификација
Сертификација на FCC
Сертификација АНАТЕЛ
Сертификација на УН383
СЛЕДЕТЕ САД

Neway, е вистинската личност со бела етикета. Ние сме професионални производители во OEM & ODM за мобилен телефон. И ние го имаме нашиот дизајнер и тим за квалификации, така што можеме да ги исполниме вашите најголеми побарувања во стилови и квалитет.

Smartphone
Најдобри експерти
Во друг свет со мојот паметен телефон
Ослободениот квалитет
Што е паметен телефон
одлична услуга
Кликнете овде за да се претплатите

Copyright © 2020 Neway Порака копродукции, ООД. Сите права се задржани.